Реєстрація, реорганізація, ліквідація

Збираєтесь зареєструвати бізнес, змінити його організаційно-правову форму або реорганізувати / ліквідувати вже існуючу фірму і хочете при цьому заощадити максимум часу? Наша команда юристів надає повний комплекс юридичних послуг і допомоги, пов’язаної з реєстраційними питаннями.

Реєстрація ТОВ під ключ

Якщо Вам необхідно зареєструвати ТОВ в Харкові, то Ви звернулися за адресою. Ми можемо здійснити реєстрацію товариства з обмеженою відповідальністю швидко, професійно, індивідуально.

Ліквідація підприємства та бізнесу

Існує багато різноманітних причин для ліквідації підприємства. Однак, найкраще провести офіційне закриття фірми відповідно до законодавства, самостійно визначаючи умови закриття.

Реєстрація та реорганізація юридичних осіб

Повний комплекс послуг із супроводу відкриття бізнесу — державна реєстрація фізичних осіб — підприємців та юридичних осіб, їх реорганізація, розробка установчих документів.

Реєстрація ТОВ з іноземним суб’єктом (нерезидентом)

В якості власників ТОВ — господарського товариства, статутний капітал якого розділений на частки, — можуть виступати різні особи: фізичні та юридичні, резиденти і нерезиденти.

Державна реєстрація змін

Якщо у вашій фірмі відбулися зміни, як щодо складу засновників, так і назви або адреси, то повинна бути проведена державна реєстрація таких змін.

Реорганізація юридичних осіб і бізнесу

Реорганізація юридичної особи веде до передачі всіх активів іншому підприємству, зміни форми власності, назви або інших правових наслідків.

Ліквідація ТОВ

Неважливо, яка саме причина ліквідації ТОВ, головне — це грамотно і швидко, з мінімальними втратами, провести всі процедури, які передбачені чинним законодавством України та статутом