Правовий супровід бізнес‐‎клієнтів

Абонентське юридичне обслуговування

Підписавши договір на абонентське обслуговування з «АО», ви отримуєте пакет юридичних послуг від команди юристів з високою кваліфікацією. Це забезпечить допомогу в різних областях права, вирішення конкретних завдань і вибір послуг: від правових консультацій до захисту інтересів у взаємовідносинах з контрагентами, інвесторами, клієнтами, контролюючими органами.

Комплексні послуги для бізнесу

Головною метою роботи юристів АО є своєчасне запобігання будь-яким проблемам у вашому бізнесі з контролюючими органами і контрагентами. Делегуйте повноваження! Довіряйте професіоналам! Попереджайте юридичні проблеми до їх виникнення, скориставшись нашими комплексними послугами! А Ваше підприємство буде розвиватися і міцніти!

Консультація для бізнесу

Не завжди прочитання нормативного акту дає розуміння, як застосувати його на практиці. Не завжди є час на відстеження цих актів. Тому професійна юридична консультація потрібна всім представникам бізнесу. Вона дозволить приймати вірні керівні рішення, примножувати кошти, захищатися від фінансових втрат і ризиків, а також завжди правильно виходити зі складних ситуацій.

Корпоративні спори

Це особливий різновид правових конфліктів у сфері акціонерного капіталу, управління підприємством — товариством. АО забезпечує якісні послуги адвокатів та юристів з корпоративного права в м. Харкові: складання документації, усні та письмові консультації, захист інтересів в суді, юридична перевірка запланованого для купівлі бізнесу, активів, корпоративних прав.